• Alkan Yumuşak İnek Peyniri 650-700 gr.

Alkan Yumuşak İnek Peyniri 650-700 gr.

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 38,90TL

  • Vergiler Hariç: 36,02TL

Alkan Yumuşak İnek Peyniri 650-700 gr.


Sütten, Taze ve Lezzetli


Kırklareli Trakya'nın Doğu Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Trakya bölgesi bitki örtüsü açısından zengin meralara sahiptir. Besi hayvancılığına büyük önem veren bölge meralarımızda beslenen hayvanlarımız et ve süt ürünleri bakımından doğallığını korumaktadır. Şirden maya ile üretilmektedir.


İçindekiler:

Pastörize İnek Sütü, Şirden Peynir Mayası, Tuz ilave edilerek Türk Gıda Kodeksi Peynir Tebliğine uygun olarak üretilmiştir. %45 Yağ oranına sahiptir.


Saklama Koşulları:

Alkan Yumuşak İnek Peyniri protein ve probiyotik açısından en zengin olan peynirin sağlıklı bir şekilde yenmesi ve tazeliğini koruması için uygun şartlarda saklanması büyük önem taşıyor.

Her çeşit peynir buzdolabında saklanmalı, dondurulmamalıdır. Kalıp halinde satılan beyaz peynirler ise dilimlenmeden hava geçirmeyecek, nem kaybetmeyecek şekilde streç filmle sarıldıktan sonra buzdolabında saklanmalıdır. Bu peynirlerden günlük ihtiyaç kadar peynir kesilerek alındıktan sonra geri kalan peynir salamurası içinde veya streç filmle sarılmış olarak 5-7 gün kadar saklanabilmektedir.

Gönderim Şekli: 

Ürünlerimiz 650-700 gr. Vakumlu şekilde ve gerekli hava koşullarında soğuk zincir sağlanarak gönderilmektedir. 

Kargo Bilgisi:

Ürünleriniz ARAS KARGO güvencesi ile gönderilmektedir. 200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ÜCRETSİZ dir. 200 TL altı alışverişlerinizde Tüm TÜRKİYE'ye sabit 10 TL dir. Kapıda ödeme 16 TL dir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Özbirlik Yumuşak İnek Peyniri 650-700 gr.

Özbirlik Yumuşak İnek Peyniri 650-700 gr.

38,90TL Vergiler Hariç: 36,02TL

Whatsapp
Whatsapp
Satış Temsilcisi
Sipariş Hattı