trakyadankapiniza.com elektronik ticaret sitesine hoş geldiniz. Sitemiz üzerinden ürün bilgilerine ulaşabilir ve internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Ürün satın almak ve diğer hizmetlerden yararlanmak için sitemize üye olmalısınız. Üyelik için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. 

Sitemize üye olmak için sizden bazı kişisel bilgiler ve iletişim bilgileriniz istenecektir. Bu bilgiler sadece size daha iyi hizmet vermek ve gerektiğinde sizinle irtibat kurmak amacıyla kullanılacaktır. Bu bilgileri istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Trakyadan Kapınıza yasal gereklilikler dışında, kesinlikle hiçbir durumda bu bilgileri açıklamayacağını taahhüt eder. 

Satış ve sipariş işlemleri sırasında istenen iletişim ve ulaşım bilgilerinin doğruluğundan ve sipariş seçeneklerinin seçilmesinden üyelerimiz sorumludur. Trakyadan Kapınıza yasal gereklilikler dışında, kesinlikle hiçbir durumda bu bilgileri açıklamayacağını taahhüt eder. Trakyadan Kapınıza  kesinlikle sisteminde kişisel kredi kartı bilgisi tutmaz. 

Trakyadan Kapınıza , bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Sitemizin güvenliği 256 bitlik SSL ile sağlanmaktadır. Müşterilerimizin kişisel bilgileri ticari ahlakımız gereği hiçbir kişi ya da kurum ile paylaşılmaz. Ayrıca kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde tarafımızdan sunucularımızda saklanmamakta ve hiçbir personel tarafından bilinmemektedir